T390HVN05.0 CELL

| panel model | T390HVN05.0 CELL |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T390HVN05.0 CELL cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Obszar wyświetlania | 853.92(W)×480.33(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 868.72(W)×492.83(H) ×1.4(D) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Głębokość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Wyświetl kolory | 16.7M |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 1.30Kgs |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Otwór ramek | - |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Transmisyjność | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Typ lampy | No B/L |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO T390HVN05.0 CELL.
AUO T390HVN05.0 CELL są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T390HVN05.0 CELL pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T390HVN05.0 CELL lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T390HVN05.0 CELL na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO T390HVN05.0 CELL są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T390HVN05.0 CELL pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T390HVN05.0 CELL lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T390HVN05.0 CELL na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T390HVN05.0 CELL"
- AUO T390HVN05.0 CELL
- Arkusz danych T390HVN05.0 CELL
- Obraz T390HVN05.0 CELL
- Cena T390HVN05.0 CELL
- Dystrybutor T390HVN05.0 CELL

